logotyp

rejestracja

 

 

dermoabrazjaOksydermabrazja to skuteczna, a zarazem w pełni bezpieczna metoda złuszczania naskórka, pozwala uzyskać widoczne wygładzenie i odnowę skóry już po pierwszym zabiegu. Złuszczanie naskórka wykonywane jest pod ciśnieniem przy pomocy powietrza oraz rozproszonych kropli soli fizjologicznej. Głowica z ręcznym natryskiem pozwala na szybkie oczyszczanie skóry, odżywianie, usuwanie alergenów, a regulacja ciśnienia cieczy umożliwia leczenie skóry w różnych częściach ciała, u osób w różnym wieku. Dodatkowo unikalny wewnętrzny system nawiewu zapewnia stabilny napływ powietrza, a tym samym zapewnia dobrą skuteczność leczenia. Zabieg ten dedykowany jest do wszystkich typów skóry, nawet do cery bardzo wrażliwej.

Doskonałe efekty pielęgnacyjne daje połączenie zabiegu oksydermabrazji z profesjonalnymi zabiegami Skin Ceuticals przeprowadzanymi przy użyciu specjalnych formuł i technik pozwalających uzyskać widoczne rezultaty odpowiadające na główne problemy związane ze skórą. W Clinica Dermatoestetica jeszcze tylko do końca listopada pakiety zabiegowe oksydermabrazji z zabiegiem Skin Ceuticals z dodatkowym 15% rabatem.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń pod numer 52 520 12 90 lub 601 93 66 08 i umów się na darmową konsultację z kosmetologiem.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

logo UE

Klinika

Badania kliniczne

 

logotyp 1logotyp 2

© Clinica Dematoestetica Profesor B. W. Zegarscy. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www.